fbpx

UAB „ICS PROJECTUS GROUP“

UAB „ICS projectus group“ siekia profesionalumo, pažangos, atsakingumo ir patikimumo. Bendrovė savo veiklą yra apdraudusi profesiniu civilinės atsakomybės draudimu.

Esminis mūsų bendrovės tikslas:

Bendrovė laikosi socialiai atsakingo verslo principų – veikti atsakingai, nedaryti žalos aplinkai bei visuomenei, kitiems verslams. Mes siekiame teikti aukštą paslaugų ir vadybos kokybę, nuolat tobulėti, ieškoti pačių pažangiausių, maksimaliai kliento interesus bei lūkesčius atitinkančių projektavimo sprendimų, rūpintis darbuotojais, nuolat kelti jų kvalifikaciją.

Bendrovė teikia profesionalias ir kokybiškas projektavimo bei konsultavimo paslaugas. Rengia naujų, rekonstruojamų, ar remontuojamų pramonės ir kitos ūkinės veiklos pastatų, inžinerinių tinklų, gyvenamųjų ir visuomeninio naudojimo pastatų ir kitų statinių projektinę dokumentaciją, atlieka teritorijų planavimą bei projektų vykdymo, statybų projektų valdymo ir techninę priežiūrą.

Mūsų įmonės darbuotojų patirtis:

Bendrovė subūrė didelę patirtį turinčių specialistų kolektyvą. Šiuo metu bendrovėje dirba 16 žmonių. Visi projektuotojai yra atestuoti savo srities specialistai. 5 specialistai yra atestuoti projektų vadovai, 3 specialistai – atestuoti projekto dalies ekspertizės vadovai. Bendrtovė turi pagrindinių projekto dalių – architektūros, konstrukcijų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, elektrotechninės ir silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizacijos, elektroninių ryšių (telekomunikacijų), kainos skaičiuojamosios dalies, projektų valdymo, statybų valdymo bei techninės priežiūros specialistus. Vidutinė specialistų patirtis didesnė nei 15 metų.