KUriaME MENO PASAULĮ ŠALIA JŪSŲ

apie mus

KAUNO kūrybinių industrijų centras - erdvė, skirta atsiplėšti nuo žemiškos realybės

 

KKIC po vienu stogu suburia ne tik menininkus, kaip įprasta regėti, bet ir kultūros srityje dirbančias įstaigas. Toks derinys sukuria unikalią kūrybos atmosferą, kurios nesinori palikti.

KKIC sudaro du pastatai:
„Ars et mundus“ galerija ir studijos (A. Mapu g., 20 ) – tai 684 m2 ploto erdvė skirta pristatyti menininkų darbus ir ekspozicijas. Čia taip pat galima rasti kūrybines dirbtuves, kuriose meno ir kultūros atstovai įgyvendina savo idėjas. Senamiestyje esanti galerija – patogus meno centras norintiems pažinti miestą, kūrybą ir žmones.
 
Kūrybinių industrijų centras (Radvilėnų pl. 1B) – 1494 m2 ploto erdvėse galima rasti dirbtuvių, biurų, įvairių studijų ir… menininkų. Čia vietą randa bet kuris norintis kurti ir realizuoti savo mintis. KKIC įsikūręs Žaliakalnyje.
 
Beveik 2200 m2 ploto KKIC erdvėse galima rasti  kūrybines dirbtuves,  menininkų biurus, repeticijų salę, galeriją, garso įrašų ir fotografijos studijas. KKIC veikloje taip pat dalyvauja menininkai, kultūros atstovai, savanoriai, partneriai iš Lietuvos ir užsienio šalių. Gausios bendruomenės dėka, didelės KKIC patalpos niekuomet nelieka tuščios.
 
Mes sukuriame meno pasaulį šalia Jūsų!